Портфоліо


ПОРТФОЛІО ПРОЕКТУ

Назва проекту “А.С. Малишко - солов'їне серце України. Його пісні, що стали народними. “Пісня про рушник””

Назва навчальної теми

А.С. Малишко-солов'їне серце України. Його пісні, що стали народними. “Пісня про рушник”. Патріотичні почуття у вірші “Стежина”. Образи-символи рушника, стежини.

Основний та другорядні навчальні предмети

Українська література, історія, інформатика


Вік учнів, клас 12 років, 7 клас


Стислий опис проекту

Урок з української літератури у 7 класі.А. Малишко- відомий український поет. Його пісні, що стали народними. “Пісня про рушник”.

План

Навчальні цілі

Основними навчальними цілями для учнів є поглиблення знань з даної теми, формування та розвиток навичок самостійного опрацювання матеріалу, швидкого та ефективного пошуку інформації, вдосконалення вміння використовувати комп'ютерні технології.
Демонстрація можливості ефективно співпрацювати з різними групами. Коли учні працюють у малих групах, у них формуються навички співробітництва вміння плануватити та розподіляти час, ефективно спілкуватися, робити обгрунтований вибір.
Учні ознайомлюються з формою оцінювання учнівських проектів для того, щоб об'єктивно оцінювати свою роботу.
Учні будуть знати цікаві факти з життя поета, зміст виучуваних поезій, вмітимуть коментувати зміст образів-символів, будуть розповідати про свої враження від віршів А. Малишка, аналізувати виучувані твори, будуть ще більше любити своїх батьків та рідну землю.

Опис оцінювання

На початку навчального проекту для визначення навчальних потреб учнів я використовуватиму ЗХД-схему, схему “Зв'язок- Спостереження- Здивування”. Вчитель проводить попереднє анкетування і презентує тему проекту. Оцінювання буду здійснювати впродовж вивчення теми та здійснення учнями проектів при цьому використовуючи форму оцінювання учнівських проектів.
Використовуючи форму оцінювання, я буду оцінювати учнівські презентації.

Діяльність учнів

Діяльність учнів та вчителя
Перед виконанням проектів учитель пропонує переглянути презентацію і заповнити документ: ЗХД- таблицю
Учні,здійснюючи пошук ресурсів, будуть використовувати спеціальну форму оцінювання ресурсів Інтернету, а саме контрольний список для оцінки веб-сайтів. Також учитель ознайомить учнів із законодавством про авторське право. Для користування тими чи іншими ресурсами Інтернету учні будуть надсилати листи до організаторів сайтів з метою надання дозволу користуватися матеріалами.
Розглядати пошук інформації в інтернет-ресурсах для створення дослідницьких проектів, створювати різнопланові тести для опитування учнів, а саме: відкрите запитання, на яке немає однозначної відповіді і яке потребує розгорнутої відповіді, запитання з кількома правильними відповідями; запитання, на яке існує одна правильна відповідь; використання Інтернету для здійснення спільної роботи учителя та учнів при вивченні тем, виконання проектів особливо з тими, хто знаходиться поза межами класу.
Для створення мультимедійної презентації учні в класах розподіляються по групах, де кожна з них буде мати окреме завдання для дослідження теми. Також в групах буде розподілена роль кожного учня, який буде відповідати за окремий розділ дослідження.
Учні створюють презентацію, у якій досліджують тему “Чи є материнська любов оберегом у життєвій дорозі”? Оцінювання учнівських комп'ютерних робіт відбуваються за формою оцінювання, яка надається учням перед створенням презентації.
Перед тим, як діти будуть створювати презентацію, вчитель надає відповідні документи для створення роботи.
Оцінювання здійснюється за формою оцінювання учнівських презентацій, за допомогою чого учні мають можливість самостійно оцінювати свою роботу. Оцінювання проводиться протягом роботи над проектом, а кінцевий результат виставляється після завершення проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище Кібкало Олена

Фах, навчальний предмет вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад Лозівський ліцей №4

Місто\село, район, область м. Лозова Харківської області

Контактні дані 0507553000

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу 1.09-30.10.2012

Місце проведення тренінгу Лозівський ліцей №4


Тренери Пересечанський В.І.

Комментариев нет:

Отправить комментарий